SZKOŁA SZTUKI TAŃCA

60 min/120 min/180 min

* Cena zależna od ilości zajęć w tygodniu dla danej grupy.

Nowy, innowacyjny program szkolenia tanecznego w RAMADA.  Program edukacyjny dla dorosłych w Szkole Sztuki Tańca zapewnia możliwości tancerzom w różnym wieku i na każdym poziomie doświadczenia. Od początkującego do zaawansowanego, od baletu do tańca współczesnego, dla dorosłych: mamy dla Ciebie miejsce do odkrywania i przestrzeń do ciągłych wyzwań. Bo nasza edukacja taneczna jest dla wszystkich i dla każdego!

Uczniowie są przydzielani dla klas w zależności od umiejętności, zarówno od poziomów początkujących dla osób bez doświadczenia, jak i tych bardziej zaawansowanych.

Nauczyciele i instruktorzy RAMADA, połączyli lata doświadczeń w prowadzeniu zajęć i wewnętrzne badania, aby opracować unikalny program nauczania, dzięki któremu możliwe będzie osiąganie jak najlepszych efektów. Tradycyjne standardy i techniki są podstawą ich programów, a dodatkowo opracowali oni nowe metody nauczania mające na celu zainspirowanie współczesnego dziecka i gwarantujące edukację na najwyższym poziomie.

Dzięki spójności pracy pozwalają one na osiąganie celów, dokonywania postępów z roku na rok oraz przechodzenia na kolejne etapy edukacyjne i uzyskanie certyfikatu.

W program zajęć klas dla dorosłych wchodzą dwa zakresy nauczania:

ZAJĘCIA TANECZNE

- taniec współczesny

- taniec jazzowy

- choreografia

- elementy baletu*

ZAJĘCIA TECHNICZNE

- technika taneczna

- akrobatyka i gimnastyka

- stretching

Jest to najlepsze połączenie najbardziej poszukiwanych zajęć tanecznych z elementami zajęć technicznych a zakres materiału przedmiotów jest dostosowany do umiejętności danej klasy.

*Wszyscy uczniowie, niezależnie od dominujących preferencji gatunkowych, przechodzą szkolenie techniczne z elementów tańca klasycznego, aby wspierać ich drogę do profesjonalnego tańca.

Wierzymy, że edukacja baletowa ma zalety na całe życie i stanowi podstawę wszystkich technik. Naszą misją jest nauczenie tancerzy podejmowania wyzwań, postrzegania wysiłku jako drogi do mistrzostwa, uczenia się na błędach i znajdowania inspiracji poprzez osiąganie celów.

Dla dorosłych przydział do klas odbywa się drogą przesłuchań, podczas których nasi trenerzy klasyfikują uczniów do klas.

Każdy uczestnik starający się o przyjęcie do szkoły jest zobowiązany do wzięcia udziału w przesłuchaniu. Uczestnicy biorą udział w przyjemnych zajęciach z naszymi trenerami.

W trakcie przesłuchania określany jest poziom umiejętności, na podstawie którego następuje przydział do klas na danym etapie wiekowym.

W każdej klasie realizowane są te same przedmioty i elementy zajęć jednak dostosowane do umiejętności i poziomu technicznego danej klasy. Pamiętaj, że każdy uczy się w innym tempie!

Wypełnij formularz i zapisz się na zajęcia