MAŁA SZKOŁA TANECZNA

60 min/120 min

Dostępny wkrótce

Sienkiewicza 21, OPOLE

Czy Twoje dziecko uwielbia się ruszać, kiedy włączasz muzykę? Spróbuj, a zobaczysz jak zaczyna tańczyć. Obserwuj je uważnie, a zauważysz ile sprawia mu to radości.

Nasz program zajęć tanecznych dla dzieci wykorzystuje w pełni dziecięce zamiłowanie do ruchu. Taniec to coś więcej niż fizyczność, to  także intelekt, kreatywność i dyscyplina.

Nasz program taneczny pomaga dziecku rozwinąć bogatszy kontekst i perspektywę własnego ja i otaczającej rzeczywistości . Dzieci uwielbiają nasze zajęcia taneczne, sprawiamy, że nauka tańca jest zabawą, ponieważ to działa i najlepiej rozwija najmłodszych tancerzy.

Mała Szkoła Taneczna to idealne wprowadzenie Twojego dziecka w świat tańca. Nasza kadra składa się z wysoko wykwalifikowanych instruktorów tańca, których celem jest rozbudzenie tanecznych pasji Twojego dziecka.

Nasz proces edukacji został opracowany na podstawie wieloletniego doświadczenia, uwzględnia on przede wszystkim potrzeby rozwojowe oraz możliwości dziecka w wieku od 7-8 lat.

Zajęcia prowadzone w grupie młodszej oraz klasie "0" (zerówka).

Program jest dostosowany do dzieci kontynuujących naukę jak i tych, które dopiero rozpoczną taneczną przygodę.  Jest to także kolejny etap nauki dla naszych uczniów Przedszkola.

Balet

Taniec współczesny

Taniec jazzowy

Choreografia

Technika taneczna

Akrobatyka i gimnastyka

Stretching

Repertuar

KORZYŚCI

🟣 nauka podstaw tanecznych.

🟣 wyrobienie nawyku prawidłowej postawy i płynności ruchu.

🟣 rozwinięcie poczucia rytmu i koordynacji ruchowej.

🟣 wykształcenie w dziecku wrażliwości artystycznej.

🟣 poprawa kondycji fizycznej, rozwój szybkości i zwinności.

🟣 wstęp do tanecznej edukacji w naszej szkole.

🟣 nauka pierwszych choreografii i występy na scenie.

🟣 edukacja taneczna dostosowana do wieku dziecka.

🟣 nauka choreografii i występy na scenie

🟣 wstęp do nauki w naszej Szkole Baletowej Szkole Sztuki Tańca.