PRZEDSZKOLE AKROBATYKI POWIETRZNEJ

Dostępny wkrótce

WPISOWE:
100 PLN

To pierwsze takie miejsce w Polsce, innowacyjna formuła szkolenia dzieci od najmłodszych lat pod kątem umiejętności akrobatyczno-tanecznych z wykorzystaniem przyrządów takich jak: koła, szarfy, rury.

Przed rozpoczęciem nauki na przyrządach ważne jest prawidłowe przygotowanie ciała, nasi instruktorzy wiedzą o tym najlepiej, dlatego w trosce o bezpieczeństwo naszych uczestników opierają swoje zajęcia na ćwiczeniach przystosowanych odpowiednio do wieku oraz predyspozycji dziecka.

Taniec na przyrządach to widowiskowa i unikatowa forma poruszania się w przestrzeni powietrznej, a więc niezwykłe połączenie sztuki tańca i sportu.

Zanim jednak dziecko zdobędzie wszystkie niezbędne umiejętności do takiej pracy, zadbamy o osiąganie celów małymi krokami i zaczniemy od podstaw, zgodnych z etapem rozwojowym dziecka w wieku 5 - 6 lat.

KORZYŚCI

• Lekcje prowadzone są pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, w niezwykle przyjaznej atmosferze dostosowanej do wieku naszych maluchów.
  • Przygotowanie ciała w kierunku przyszłej pracy na przyrządach.
  • Rozwój koncentracji, zmysłu równowagi oraz orientacji przestrzennej.
  • Całościowy rozwój motoryczny dziecka.
  • Eliminowanie wad postawy.
  • Rozwój siły, zwinności i elastyczności ciała.
  • Nauka od podstaw.
  • Doskonalenie umiejętności akrobatycznych i tanecznych.

Ćwiczenia ogólnorozwojowe

Nauka podstawowych umiejętności akrobatycznych

Ćwiczenia rozciągające

Ćwiczenia wzmacniające