PRZEDSZKOLE TANECZNE

Dostępny wkrótce

DWIE LOKALIZACJE
Sienkiewicza 21, OPOLE

Taneczna podróż Twojego dziecka zaczyna się od naszych atrakcyjnych zajęć, podczas których mali tancerze uczą się interakcji z innymi dziećmi w zorganizowanym środowisku, pod okiem naszych wspaniałych nauczycieli.

Nasze zajęcia angażują wyobraźnię Twojego dziecka, rozwijają świadomość ciała, zdolności lokomotoryczne, siłę i elastyczność. Dzieci są w stanie nauczyć się znacznie więcej, a my w pełni wykorzystujemy tę szansę.

Wprowadzamy Twoje dziecko w pierwsze choreografie i występy na scenie. Pozna koncepcje ruchu, takie jak poziomy i kierunki w przestrzeni, ścieżki i cechy ruchu. Twoje dziecko zobaczy, poczuje i doświadczy szybkiego, powolnego, ostrego, gładkiego, silnego, lekkiego ruchu a to dopiero początek…

Dzieci uwielbiają bawić się i uczyć razem, dlatego dokładamy wszelkich starań aby nasze lekcje były w sposób naturalny wypełnione elementami zabawy ale jednocześnie edukacyjne i postępowe. Magiczne wprowadzenie w świat tańca poprzez starannie przygotowane zajęcia, dostosowane do wieku dziecka.

Balet

Taniec współczesny

Taniec jazzowy

Akrobatyka i gimnastyka

Stretching

Technika taneczna

Choreografia

Repertuar

ZAJĘCIA TANECZNE A ROZWÓJ TWOJEGO DZIECKA:

• Taniec utrzymuje aktywność zarówno ciała, jak i mózgu, co jest niezbędne dla wspomagania prawidłowego rozwoju dziecka.

• Taniec zapewnia zdrowe kości i mięśnie, poprawia siłę i elastyczność ciała oraz zapewnia prawidłową postawę i równowagę.
  • Wszystkie zajęcia pozalekcyjne świetnie nadają się do nawiązywania nowych znajomości. Wspaniale jest mieć znajomych poza szkołą, którzy mają podobne zainteresowania.
  • Korzystanie z zajęć poza szkołą, takich jak taniec, może pomóc dzieciom lepiej zrozumieć otaczający świat.
  • Struktura i dyscyplina zajęć tanecznych może pomóc dzieciom skupić się na innych obszarach ich przyszłego życia.
  • Opanowanie nowych umiejętności tanecznych zapewni dzieciom olbrzymi wzrost poczucia własnej wartości i zbuduje ich pewność siebie.